3 R projekto naujienlaiškis Nr. 4

Projekto pažanga

Ką tik įgyvendintas projekto rezultatas IO4. Projektas 3R jau baigiamas įgyvendinti. Garso įrašai “Eksperto nuomonė” ir kita projekto medžiaga yra parengta platinti ir naudoti edukacijai visomis projekto taip pat ir anglų kalbomis. Visą informaciją galite rasti www.the3rproject.com
Visi Intelektiniai pasiekimai įgyvendinti

Intelektinis Pasiekimas 1 (IO1), sudarytas iš dviejų dalių, t.y. situacijos analizės ir mokymo programos, pateikia atliekų pramonės situaciją ir technologijas bei išteklių naudojimą kiekvienoje šalyje, mokymo metodologiją, projekto tikslus ir rezultatus bei, galiausiai, praktinius pavyzdžius ir veiksmus, kuriuos savo kasdieniniame gyvenime gali įgyvendinti kiekvienas pilietis.

Intelektinis Pasiekimas 2 (IO2), Mokymo Medžiaga, sudaryta iš 6 modulių, kuriuos rengė konkretus partneris:

    1. Įvadas – nulinės taršos idėja – KAS (PL),

    2. Apsipirkimas ir maistas – Trebag (HU)

    3. Grožio produktai-PP(LT)

    4. Švaros prekės – SEDA (PL)

    5. Energijos taupymas – DPG(ES)

    6. vandens taupymas – CZU(CZ)

 

Intelektinis Pasiekimas 3 (IO3), Ugdantieji video, Vienas video kiekvienam moduliui, iliustruojantys sukeliamą efektą kiekviena tema ir pateikiantys paprastus patarimus piliečiams ką galima būtų padaryti.

Intelektinis Pasiekimas 4 (IO4), Eksperto nuomonė, sukurti balso įrašai yra patalpinti specialiai tam sukurtame Spotify kanale bei projekto interneto svetainėje. Kiekvienam moduliui buvo sukurtas vienas garso įrašas kiekvienam partneriui kalbinant vietos ekspertą kiekvienoje iš šalių.

Yra labai įdomu klausytis ekspertų nuomonės ir taip plėsti akiratį apie esamą situaciją. Jų pateikiami patarimai yra lengvai įgyvendinami kasdienėje veikloje ir gali sumažinti atliekų gamybą bei padėti taupyti išteklius.

Projekto naujienlaiškis THE 3Rs NEWSLETTERS (DIPGRA)_ES_4_with LT.docx